Michael Durczok Photography

Vážení priatelia fotografie,

volám sa Michael Durczok a som vášnivý fotograf. Moje kreatívne štúdio svojimi fotografickými službami pokrýva široký záber žánrov od portrétu po krajinu. Pre mojich klientov poskytujem služby nielen v rámci Bratislavy ale aj po celom Slovensku. Moje vnímanie estetiky je zmesou fotožurnalistiky plnej príbehov, portrétov a nadčasových záberov. Na jej dosiahnutie používam najkvalitnejšiu digitálnu fototechniku a zariadenia.

Fotografie

Páčia sa vám moje fotky, môj štýl, môj uhol pohľadu? Máte záujem o fotenie? Poteším sa ak mi napíšete, alebo zavoláte. Cenník fotografických služieb je na vyžiadanie.

Taktiež, ak máte záujem o využitie jednej alebo viacerých z mojich fotiek, prosím, kontaktujte nás s údajmi o zamýšľanom spôsobe použitia, t.j. kde bude fotka použitá (web, časopis, billboard), ako dlho ju budete chcieť používať a kontext, v ktorom bude fotka použitá (napr. obchodný, neziskový, osobný, a tak ďalej). Prípadne, ak ste nenašli to, čo hľadáte, rád nafotím fotografie, ktoré budú zodpovedať vašim špecifickým požiadavkám.
Ak by ste si chceli kúpiť nejakú fotku, využiť moje fotografické služby, alebo sa so mnou poradiť, kontaktujte ma a veľmi rád vám pomôžem :)

Napíšte mi!

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Kontaktné informácie

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration